COOKPACK GİZLİLİK POLİTİKASI


COOKPACK İnternet sitesini (“cookpack.com.tr”) ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız için, çevrimiçi üyelik işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne amaçla ve ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, Gizlilik İlkeleri’nde belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu siteye üzerinden sağladığınız kişisel bilgiler, başta 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere ilgili bütün mevzuat hükümlerine uygun olarak yalnızca aşağıdaki Gizlilik İlkeleri’nde belirtilen veya cookpack.com.tr’nin ilgili sayfalarda açıklanan amaçlar için kullanılır. Bu İnternet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz üyelik formunu doldurup onaylayarak veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başlandığınızda işbu Gizlilik İlkeleri'nde belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.


GİZLİLİK İLKELERİ 


Toplanan Kullanıcı Bilgileri: Size çevrimiçi ortamda güvenli, verimli, sorunsuz ve daha iyi hizmet verebilmek için sizden ad-soyad, e-posta adresi bilgilerinizi istememiz gerekebilir.

Bu bilgiler üzerinden; cookpack.com.tr’yi ziyaretiniz ve kullanımınızla ilgili, cookpack.com.tr üzerinden yaptığınız her türlü işlem ve uygulamayla ilgili, e-posta listemize kaydolmak ve çevrimiçi hizmetlerden yararlanmak için sağlamış olduğunuz kişisel bilgileri toplayabilir, kaydedebilir ve kullanabiliriz. Açık rızanız olması halinde bu bilgiler üzerinden sizinle pazarlama amaçlı ve sizi ilgilendirebilecek bilgilerin yer aldığı iletiler paylaşabiliriz.

cookpack.com.tr’yi Ziyaret Bilgileri: Genel olarak cookpack.com.tr’yi incelemek, satılan ve sergilenen ürünler hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde üye olmanıza ve dolayısıyla kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanıza gerek yoktur.  

Kişisel Bilgilerin Kullanılması: Gizlilik ilkelerinin diğer maddelerinde belirtilen kullanımlara ek olarak, kişisel bilgileriniz; pazarlama veya bilgilendirme amacıyla size e-posta yoluyla, Cookpack.com.tr üzerinden ileti gönderilmek için kullanılabilir. 

COOKPACK, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, sizden edindiği kişisel bilgileri sisteminde toplayarak bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen pazarlama e-postalarının iletilmemesine yönelik kullanıcı “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklayabilir ve bu amaçlar altında kullanabilir.

Bu amaçlarla alındığı belirtilen bilgileriniz 3. kişilerle sadece istatistiksel amaçlı olarak anonimleştirilerek, sizlerin belirlenemeyeceği şekilde ve gizlilik koşulları dahilinde, cookpack.com.tr deneyimini geliştirmek, içeriğini genişletmek ve iyileştirmek yoluyla daha iyi hizmet verebilmek amacı ile tanıtım ve benzeri konularda işbirliği içinde olduğumuz 3. kişilerle paylaşılabilir. Bu konuda açık rızanız olmadığı müddetçe kişisel bilgileriniz, üçüncü kişilerle doğrudan pazarlama amaçlı paylaşılmayacaktır. 

Size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde; birlikte çalıştığımız 3. kişilere verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu kişilerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunur.

COOKPACK, Kullanıcının kendisine sağladığı kişisel bilgilerini 3 (üç) yıl süreyle saklayacaktır. 

Gizlilik ilkelerinin diğer maddelerinde belirtilen amaçlara ek olarak kişisel bilgileriniz; resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde veya yürürlükteki mevzuat gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda mevzuatın zorunlu kıldığı ölçüde ve ayrıca yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlara tarafımızca açıklanabilecektir.

Ödeme Bilgileri: Ödeme sayfasında sizden istenen kredi kartı bilgileriniz, cookpack.com.tr’den alışveriş yapan kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde cookpack.com.tr’de, kendi sistemlerimizde veya COOKPACK’e hizmet verenlerin sunucularında tutulmamaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz, kişisel bilgileriniz gibi yeterli İnternet standardı sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenerek, ödemeye yönelik tüm işlemlerin cookpack.com.tr ara yüzü üzerinden ödeme kuruluşu ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Değişiklikler: COOKPACK, önceden bir bildirimde bulunmaksızın işbu Gizlilik Politikası’nın içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve bu güncellemeler cookpack.com.tr’de yayınlandıkları anda geçerlilik kazanacaklardır. COOKPACK, yapılan bu güncellemelerin takibinin kullanıcı sorumluluğunda olması sebebiyle kullanıcılarına İnternet Sitesi’ne her girişte COOKPACK Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.  

Sorumsuzluk: cookpack.com.tr, kontrolümüz altında olmayan üçüncü kişi İnternet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. COOKPACK, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Ayrıca COOKPACK; kullanıcıların cookpack.com.tr üzerinden bir başkasına ait IP adresi, e-posta adresi, ad-soyad veya iletişim bilgisi gibi kişisel bilgileri kullanması nedeniyle doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu da kabul etmemektedir.

İşbu Gizlilik Politikası, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yürütülecektir. Eğer bu Politikadaki herhangi bir hüküm hukuka aykırı, geçersiz veya hukuki açıdan uygulanamaz duruma gelirse, söz konusu hüküm bu Politikadan çıkarılmış sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.  

Eğer bu Gizlilik Politikası hükümleri hakkında talep veya sorularınız varsa, bunları lütfen info@cookpack.com.tr adresine e-posta mesajı göndermek suretiyle bizimle paylaşınız.

  

  

COOKPACK

info@cookpack.com.tr

0850 302 96 92