COOKPACK GARANTİ VE İPTAL KOŞULLARI


1. Ürünlerimiz sağlık açısından uygun koşullarda hazırlanıp, bakteri oluşumunu minimuma indirmek amacı ile soğutularak paketlenir ve teslimat anına kadar buz paketleri ile yalıtımlı olarak gelir. COOKPACK kutusu teslim alındığı andan hazırlanma anına kadar buzdolabı soğukluğunda ve size iletilen koşullarda muhafaza edilmelidir. Yalıtımlı olarak size teslim edilen COOKPACK kutusunun, teslimattan sonra soğukluğunu korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

2. COOKPACK ürünleri, teslimattan sonra buzdolabında saklanmak koşuluyla 4(dört) gün içinde tüketilmelidir. Teslimat sonrasında buzdolabına bile saklansa ürünler, bozulma riskine karşı, 4 (dört) günden fazla bir süreyle hiçbir şekilde bekletilmemelidir. Belirtilen şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma riski taşıdıklarından dolayı COOKPACK, bu şekilde tutulan ürünlerden ve meydana getirdiği zararlardan sorumlu olmayacaktır.

3. COOKPACK ürünlerinin içine, tariften başka bir şey katılması sonucu olacak bozulmalardan COOKPACK sorumlu değildir.

4. Satın alınan yemeklerin iptali bildiriminin, teslimat tarihinden en az 3 (üç) gün öncesine kadar yapılmaması durumunda herhangi bir geri ödeme yapılmaz. Ancak teslimat tarihinden en az 3 iş günü öncesinden iptal durumu bildirildiği takdirde siparişler başka kimselere devredilebilir, teslimatı daha sonraki bir tarihe ertelenebilir, veya siparişe ilişkin ödene ücretin iadesi gerçekleştirilebilir.

5. Satın alınan yemeklerin teslimatının, ödeme işlemi tamamlandıktan sonra buradaki 4ncü madde hükmüne uygun olarak ertelenmesi halinde, saklı tutulan sipariş hakkı 1 (bir) yıl içerisinde kullanmalıdır.

6. Siparişin devri, iptali veya ertelenmes i taleplerinin, teslimat tarihinden en az 3 iş günü öncesinden saat 16:30’a kadar info@cookpack.com.tr adresine e-posta mesajı gönderilerek bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu talepler gerçekleştirilemez.

7. Siparişlerinizle ilgili taleplerinizi bize e-posta yolu ile iletmeniz durumunda, 2 iş günü içerisinde bizden yazılı geri dönüş almazsanız, teknik aksaklıklar dolayısıyla e-postanızın elimize ulaşmamış olma ihtimali var demektir. Bu tip durumlarda telefonla bize ulaşarak talebinizi iletmeniz gerekir aksi halde elimize ulaşmayan taleplerinizin yerine getirilmemesinden COOKPACK sorumlu değildir.


COOKPACK

info@cookpack.com.tr

08503029692